Z chemii byłem raczej słaby. Trochę żałuję, bo, jak się okazuje, jej mechanizmy mocno wpływają na moje życie. Mam za to w sobie dużą ciekawość siebie i otaczającego świata. Stale uczę się i odkrywam swój potencjał.Wiem, że nie wiem i wiem, czego nie potrafię. Ale wiem też, co karmi mój umysł, produkując endorfiny. Mentalnym pokarmem dla mojej duszy i mojego ciała jest tworzenie. Wizje, pomysły, teorie, modele czy koncepcje wypływają ze mnie nieustannie. Tworzę treści będące ich wizualizacją. 

Potrzebuję jednak konsekwencji lub zewnętrznego wsparcia w ich materializacji, w przeciwnym razie większość z nich pozostaje jedynie na papierze lub w mojej głowie. 

Najnowsza wizja ma szanse się urzeczywistnić, stając się prawdziwie turkusowym projektem. Oby endorfiny pomogły mi wcielić go w życie. 

wejdź i polub mnie
TWITTER
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
Share

2 komentarze

 1. Ja wiem w czym jestem dobry, to kilka aktywności pozornie niezwiązanych ze sobą.
  1. Coaching i psychoterapia a ostatnio jeszcze coś co nazywam turkusową terapią. Mam wielką radość widzieć jak te procesy pomagają ludziom i doświadczać tego w relacji z nimi.
  2. Prowadzenie warsztatów szkoleniowych w konwencji patrzcie jakie to proste, będąc w kontakcie z emocjami grupy, zwłaszcza z tymi tzw negatywnymi.
  3. Zabawy z dziećmi, stając się znów dzieckiem
  4. Majsterkowanie w samotności, najczęściej elektronika lub programowanie.
  5. Dyskusja z tzw ciekawym człowiekiem, najczęściej z żoną.

  Pozornie niezwiązane łączy umiejętność bycia tu i teraz, całkowicie w jednej czynności bez myślenia o następnej.

  Dziękuję za Twój krótki tym razem tekst, który pozwolił mi zrobić to podsumowanie.

  1. Cieszę się, że mój tekst była dla Ciebie okazją do takich przemyśleń. Dla mnie to była kolejna możliwość poznania siebie i usystematyzowania sobie intuicyjnie obecnych w głowie tzw. “skilli”.
   pozdrawiam i do kolejnego razu 🙂

   Przemek Karczewski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *