Okres wakacji sprzyja chwilom zwolnienia i refleksji. W te wakacje refleksji na różne tematy mam sporo. Jedną z nich chciałbym się teraz z Tobą podzielić. 

Jesteśmy istotami stadnymi. Od tysiącleci o naszej sile i rozwoju decydowała umiejętność współpracy. Napędzaliśmy się i napędzamy do stawania się lepszymi. Czerpiemy wzorce z postaw i zachowań innych. Inni inspirujący ludzie są nam po prostu potrzebni.

Tymczasem ja bardzo długo broniłem się przed ludźmi, uważając, że nie są mi do niczego potrzebni. Wydawało mi się, że nie wzbogacają w żaden sposób mojego życia. Dopiero zmiana, jaka dzieje się we mnie od dwóch lat otworzyła mnie na innych. Zacząłem “łapczywie” czerpać z ich mądrości i doceniać, ze każdy jest inny, wyjątkowy i niepowtarzalny. Inspirujący ludzie, których spotykam na swojej drodze zmieniają moje życie.

Zapraszam do słuchania i komentowania

dwanaście pytań jest na Patronite.pl 🙂
Aby móc realizować moją misję i tworzyć dla Was wartość więcej, lepiej, częściej, zdecydowałem się na założenie konta na Patronite.pl.

Znajdziesz tam informacje na temat celów, które zamierzam osiągnąć z Twoją pomocą oraz co jeszcze mogę zaoferować Ci w zamian za Twoje wsparcie.

Jeśli to, co robię jest dla Ciebie wartościowe i chciałbyś wesprzeć Dwanaście pytań finansowo, zapraszam na mój profil:

https://patronite.pl/dwanasciepytan 

 

wejdź i polub mnie
Facebook
Facebook
TWITTER
Visit Us
LINKEDIN

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *