Michał Szafrański to ikona polskiej blogosfery i doskonały przykład na to, że internet nie tylko rozrywką stoi. Michał prowadzi bowiem bloga o finansach osobistych jakoszczedzacpieniadze.pl oraz podcast Więcej niż oszczędzanie pieniędzy (WNOP), na których przystępnie i transparentnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Ponadto wydał on dwie książki i o najnowszej “Zaufanie, czyli waluta przyszłości” opowiem Ci w tym odcinku podcastu.

Podpisuję się obiema rękoma pod tytułową tezą, będącą jednocześnie ważnym motywem książki. Natomiast zawiedzie się ten, kto po tytule będzie oczekiwał filozoficzno-psychologicznej rozprawy o zaufaniu. “Zaufanie…” to przede wszystkim opis niezwykłej drogi Michała od założenia bloga do osiągnięcia spektakularnego sukcesu finansowego. Drogi, w której zaufanie odegrało rolę kluczową.

O czym jeszcze jest ta książka oraz co z niej wyniosłem dla siebie?

Zapraszam do słuchania

Aby móc realizować moją misję i tworzyć dla Was wartość więcej, lepiej, częściej, zdecydowałem się na założenie konta na Patronite.pl.

Znajdziesz tam informacje na temat celów, które zamierzam osiągnąć z Twoją pomocą oraz co jeszcze mogę zaoferować Ci w zamian za Twoje wsparcie.

Jeśli to, co robię jest dla Ciebie wartościowe i chciałbyś wesprzeć Dwanaście pytań finansowo, zapraszam na mój profil:

https://patronite.pl/dwanasciepytan

wejdź i polub mnie
TWITTER
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *