Witam Was bardzo serdecznie w pierwszym w 2020 odcinku podcastu. Życzę Wam aby ten nowy rok przyniósł Wam radość z odkrywania siebie i otaczającego świata oraz gotowość do przyjmowania wszystkich zdarzeń z pokorą, spokojem i pasją. Co dla Was przygotowałem tym razem? Dziś będzie właśnie o gotowości.

Turkus nie jest dla wszystkich, ale jest dla wszystkich tych, którzy są na niego gotowi. Co to znaczy? Moim zdaniem, zarówno ludzie jak i organizacje (w końcu składają się z ludzi) powinni być dojrzali i kierować się pewnym wspólnym zestawem wartości i przekonań. To dlatego turkusowych organizacji jest na razie stosunkowo niewiele. Pomimo panującej mody, o sukcesie transformacji w dłuższej perspektywie decyduje wiele czynników. I właśnie o tym jest ten podcast. Na co zwrócić uwagę w kontekście potencjalnej transformacji organizacji w kierunku turkusu? Nad czym ewentualnie popracować, aby zwiększyć prawdopodobieństwo powodzenia?

W tym podcaście skupiłem się na 5 ważnych, choć nie jedynych obszarach organizacji pozwalających ocenić jej potencjał do turkusowej zmiany.

Zapraszam do słuchania i komentowania.

Oceń proszę ten podcast w platformie, z której korzystasz, dzieki temu będzie on lepiej widoczny i dotrze do większej ilości zainteresowanych osób.

Linki do wpisów, o których mowa w tym podcaście:

https://dwanasciepytan.pl/blog/7-kluczowych-kompetencji-turkusowego-lidera/

https://dwanasciepytan.pl/blog/marcin-wanke-po-co-komu-ten-turkus/

wejdź i polub mnie
TWITTER
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *