Z Markiem znam się od lutego 2018 roku, kiedy to zaprosiłem go do poprowadzenia warsztatu dla zespołu, w którym pracuję. Miał już za sobą jedną transformację od hierarchii do turkusu i zaczynał wówczas swoją przygodę z tworzeniem ECOCOACH. Warsztat był wartościowy zarówno dla nas jak i dla Marka. Później śledziłem rozwój jego firmy i od czasu do czasu kontaktowaliśmy się, aby porozmawiać na temat turkusu. 

Podczas jednej z tych rozmów Marek powiedział, że pisze książkę. Byłem bardzo ciekaw, jaki będzie efekt końcowy. I wreszcie, we wrześniu 2019 roku miała miejsce premiera “Od hierarchii do turkusu” . Miałem ten zaszczyt być gościem na premierze jego książki w Brain Embassy i otrzymać jej egzemplarz w prezencie.

Niezwłocznie przystąpiłem do lektury, której wrażeniami dzielę się dzisiaj z Tobą. 

O czym jest ta książka?

Dla mnie to osobista podróż Marka, przez życie, które ukształtowało go do bycia tym, kim jest obecnie. To świadectwo transformacji osobistej i wynikające z niej doświadczenia, na których Marek zbudował swoją misję życiową realizowaną pod postacią ECOCOACH.

Ale książka “Od hierarchii do turkusu” to także studium turkusu przez pryzmat 6 organizacji, które zdecydowały się na głęboką transformację w kierunku turkusowych wartości. Każda z nich jest inna i indywidualna, a przez to wyjątkowa. Z każdej też można wyciągnąć wartość dla siebie.

Zapraszam do słuchania.

Linki:

Patronite

https://www.linkedin.com/in/marek-wzorek/

 

wejdź i polub mnie
TWITTER
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *