W poprzednim odcinku mówiłem o mojej fascynacji turkusową filozofią. Postanowiłem realizować ją w praktyce. Wraz z zespołem zdecydowaliśmy się rozpocząc turkusową transformację w firmie, w której pracujemy.
W dzisiejszym odcinku dzielę się z Tobą tym od czego zaczęła się nasza turkusowa transformacja, jakie decyzje podejmowaliśmy, jakich narzędzi używaliśmy. Pokazuję też nasz zespół w kontekście naszych wartości i światopoglądu, który pomógł nam w tej decyzji.
Omawiam także okoliczności i otoczenie, które nie zawsze było i jest sprzyjające. Mówię o ludziach biorących udział w transformacji, o ich obawach, nadziejach, ograniczeniach.
Analizuję ponad 12 miesięcy pracy nad transformacją, pokazując również, w jakim miejscu teraz jesteśmy i co jest jeszcze do zrobienia.
Jednocześnie chcę wyraźnie podkreślić, że to jest nasza, indywidualna droga, która wcale nie musi być idealna i dobra dla innych.
Linki do moich artykułów na blogu na ten temat znajdziesz poniżej:
https://dwanasciepytan.pl/blog-o-turkusowych-organizacjach-talentach-i-spelnieniu-zawodowym/moja-droga-do-turkusu-prolog/
https://dwanasciepytan.pl/blog-o-turkusowych-organizacjach-talentach-i-spelnieniu-zawodowym/to-byl-turkusowy-tydzien/
https://dwanasciepytan.pl/blog-o-turkusowych-organizacjach-talentach-i-spelnieniu-zawodowym/pierwsze-koty-za-ploty-czyli-moja-droga-do-turkusu/
https://dwanasciepytan.pl/blog-o-turkusowych-organizacjach-talentach-i-spelnieniu-zawodowym/turkusowa-incepcja/
https://dwanasciepytan.pl/blog-o-turkusowych-organizacjach-talentach-i-spelnieniu-zawodowym/turkusowa-transformacja/
Miłego słuchania
Przemek

wejdź i polub mnie
TWITTER
Visit Us
Follow Me
LINKEDIN
Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *